• Inregistrare
Eroare
  • Error loading feed data

Comisii metodice

Comisii metodice – Liceul „Alexandru cel Bun” Botoşani

 

Anul şcolar 2013-2014

  

Limba şi literatura română:

 

RCM: Gheorghiu Lminiţa-Rodica

 

Membri:

  • Loghin Ana-Maria

  • Foltea Nicoleta

  • Chiş Simona-Mihaela

  • Georgescu Ana-Maria

 

 Limbi moderne:

 

RCM: Antonesei Alina

 

Membri:

  • Adomnică Gabriela

  • Horbovanu Maria-Cristina

  • Rusu Alina-Diana

 

Matematică:

 

RCM: Maxiniuc Adriana

 

Membri:

  • Ungureanu Angelica

  • Chiron Simona

  • Turinovici Alina

Socio-umane, geografie, religie, istorie, educaţie fizică, arte:

 

RCM: Voloc Mihaela

 

Membri:

  • Botoşineanu Margareta

  • Epurianu Cătălin

  • Aionesei Sorin

  • Groza Titina

  • Zaiţ Luana

  • Horodincă Călin

  • Teodoru Constantin

  • Amarandei Doina

  • Arhiroaie Tatiana-Ancuţa

 

Informatică, fizică:

 

RCM: Călin Gabriela

 

Membri:

  • Gutter Lili-Ana

  • Bogdan Radu-Gheorghe

  • Burduja Dinu-Iulian

  • Melinte Manuela

     

Discipline Tehnice:

 

RCM: Baltag Dorina

 

Membri:

  • Grădinaru Hilda-Mariana

  • Ciobanu Doina

  • Achihăiţei Mihaela

  • Grindei Eugen

  • Petruşcă Rodica

  • Achihăiţei Radu

  • Măciucă Aneta

  • Dorofteiu Carmen-Iuliana

  • Oltean Brînduşa-Doina

 

Chimie, biologie:

 

RCM: Chiţu Mariana

 

Membri:

  • Covaşă Dumitru-Alin

  • Nechifor Rodica

  • Vreme Iuliana-Maria

  • Chiţu Mariana

  • Radeş Rabriela

 

Educatoare:

 

RCM: Gîlcă Gabriela

 

Membri:

  • Sonea Melania

  • Derscanu Florentina

  • Popa Silvia-Constanţa

  • Sauciu Antoneta

  • Vatamanu Mărioara

 

Consiliere şi orientare:

 

RCM: Grădinaru Hilda Mariana

 

Membri:

 

IX A – RUSU ALINA DIANA

 

IX B – COVAŞĂ ALIN-DUMITRU

 

IX C – MAXINIUC ADRIANA

 

IX D – GRĂDINARU HILDA

 

X A – BOGDAN RADU

 

X B – ACHIHĂIŢEI MIHAELA

 

X C – UNGUREANU ANGELICA

 

XI A – LOGHIN ANA-MARIA

 

XI B – CĂLIN GABRIELA

 

XI C – VOLOC MIHAELA

 

XI D – HORBOVANU CRISTINA MARIA

 

XII A – GHEORGHIU LUMINIŢA

 

XII B – GUTTER LILI-ANA

 

XII D – CHIŢU MARIANA

 

XII E – BURDUJA DINU

 

XII F – BOTOŞINEANU MARGARETA

 

IX FR – ANTONESEI ALINA

 

10 FR – CHIŞ SIMONA-MIHAELA

 

11 FR – MELINTE MANUELA

 

12 FR – GROZA TITINA

 

13 FR 1 – ZAIŢ LUANA

 

13 FR 2 – ADOMNICĂ GABRIELA

 

XII K – OLTEAN BRÎNDUŞA

 

XIII K – CIOBANU DOINA

 

XIII L – BALTAG DORINA

 

XIV K – PETRUŞCĂ RODICA

 

II A – TEODORU CONSTANTIN

 

 

 

Comunicate de presă

Copyright © 2017. Liceul Alexandru Cel Bun Botosani. Dezvoltat de OTI Computers - magazin online IT

login

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.